רוצה שיער מושלם לקראת החתונה

תוכן עניינים
  1. רוצה שיער מושלם לקראת החתונה
    1. מתי מתחילים לטפל בשיער וכיצד?
    2. ניסויי שיער לפני החתונה
    3. להשגת תסרוקת מרשימה ליום החתונה

את בוודאי רוצה להראות ולהרגיש נהדר ביום המרגש של חייך – החתונה.

לדרך בה ייראה השיער שלך כאשר תצעדי לחופה השפעה משמעותית על ההופעה כולה.

השיער מתפקד כמסגרת לפנים ויכול להעצים ולשדרג את הלוק ולכן, חשוב לדאוג לטיפוח השיער ורצוי מבעוד מועד על מנת שיהיה במיטבו בעת החתונה על אחת כמה וכמה אם את סובלת ממצבים של נשירת שיער, יובש, קצוות מפוצלים ורוצה להזין, להחיות ולהתהדר בפריזורה משגעת באירוע החגיגי.

מתי מתחילים לטפל בשיער וכיצד?

לפחות כ-3 חודשים לפני המועד של החתונה רצוי להתחיל להשקיע בטיפול אינטנסיבי בשיער.

חשוב לזהות את סוג השיער שלך על מנת להתאים עבורו את התכשירים הנכונים להחייאתו והבראתו כשיש תכשירים ייחודיים לשיער מתולתל, גלי, יבש, פגום מאוד, שיער שעובר פן או צבע.

תהליך הטיפוח מבוסס לרוב על שלושה שלבים מרכזיים:

חפיפת השיער בשמפו משקם, שימוש במסכה אינטנסיבית להחייאה וכן במרכך לפתיחת קשרים והזמנה.

כמו כן, ישנם תכשירים שיכולים להוסיף אפקט, נפח וברק כמו סרום לשיער.

חפשי תכשירי עיצוב שיער שיתאימו לסוג השיער ושימי לב לוויטמינים, מינרלים או חומרים ייחודיים שמכיל התכשיר ובמיוחד לאופן השימוש בו.

ישנם תכשירים המתאימים לשיער רטוב בעוד אחרים לשיער יבש, תכשירים שעוצמתם מובטחת בעקבות חימום השיער באמצעות פן.

אל תתפשרי על מותגים איכותיים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל שגרת טיפוח קבועה.

בנוסף, הקפידי על הגנת השיער ככל שניתן בין אם זה באמצעות טיפול בקשקשים, תספורת אצל הספר, הגנת השיער מפני כלור, שמש וכדומה.

ניסויי שיער לפני החתונה

אם החלטת שלחתונה את רוצה לצבוע את השיער בגוון אחר או ללכת על תסרוקת מיוחדת לכלה, חשוב שתתכונני לכך עם מעצב השיער שאמור ללוות אותך ביום המרגש ובצעי ניסוי מקדים על מנת לבחון את ההשפעה.

ההחלטה על תסרוקת כלה לחתונה מבעוד מועד חשובה להצלחה. אינך רוצה לגלות חלילה ברגע האחרון שהצבע שבחרת אינו הולם אותך – חזק או בהיר מדי או ממש לא מה שחשבת או שהתספורת אינה נוחה, לוחצת או שאת בכלל זקוקה לתוספות שיער על מנת להעשיר ולהרשים.

כדאי להתייעץ עם מעצב השיער כדי להתאים לך תסרוקת או להכין את השטח לקראת התסרוקת מבחינת גזירת השיער או להפך, הארכתו ותשתית לצבע, החלקה יפנית וכדומה.

כנ"ל בנוגע לאקססוריז לעיצוב השיער כמו מסרקיות, כתר, קשת, גומיות מסוגננות לאיסוף השיער, קליפס ועוד.

להשגת תסרוקת מרשימה ליום החתונה

מעבר להזנת השיער על בסיס קבוע וטסט על התסרוקת, גוון וכדומה, חשוב לחפוף את השיער בלילה של לפני החתונה אלא אם כן מעצב השיער המליץ אחרת.

לרוב מגיעים מוקדם יחסית לסלון או נפגשים עם המעצב לפני הצילומים והאירוע כדי להתחיל לעבוד על השיער בהתאם לתסרוקת הנבחרת בין אם השיער דורש סירוק או החלמת התוספת, המתנה עם צבע על השיער, פן להחלקה או שימוש בבייבי ליס ליצירת גלים או שדרוג עם ספריי לקיבוע התסרוקת.

לעיתים ההכנה תדרוש חלוקת השיער לקצוות מהקודקוד ויצירת נפח או גובה באמצעים שונים – תלוי בתסרוקת המבוקש.

בכל אופן, הקיבוע הוא שלב חשוב ויש לייצב את התסרוקת על מנת שתחזיק מעמד או לדאוג שאם בחרת לשנות תסרוקת במהלך האירוע, למשל, מהחופה למסיבת הריקודים, שתוכלי לעשות זאת בקלות כמו על ידי שחרור מסרקיה או איסוף קליל לזנב קוקו של השיער הפזור.

בדקי אם יש ספריי שתוכלי לשאת עמך על מנת לרענן ולרסס את התסרוקת שיוסיף ברק וישמור עליה לאורך כל האירוע.

דילוג לתוכן