החלקה ביתית מומלצת לשנת 2022

תוכן עניינים
 1. החלקה ביתית מומלצת לשנת 2022
  1. החלקה ביתית מומלצת – הדרך הזמינה ביותר ליישור תלתלים
  2. קריטריונים לבחירת החלקה ביתית מומלצת
  3. איכן תוכלי למצוא החלקה ביתית מומלצת?
  4. החלקה ביתית מומלצת – שאלות ותשובות

שיער חלק עם ברק טבעי הוא חלומן של כל הנשים בעלות השיער הסורר. תלתלים קטנים, תלתלים הדוקים, תלתלים רכים- אנחנו תמיד נמצא את הדרך ליישר אותם. שיטות היישור הקבועות משפיעות על בריאות ומראה השיער. כדי למזער את הפגיעה, יש צורך לבחור שיטת החלקה ביתית מומלצת והכי נכונה עבורנו. לסוג שיער אחד מתאים יישור שיער בעזרת פן או מחליק, ואילו לאחר עדיף להשתמש בשטיפה ומסכות החלקה. חשוב לא רק לבחור נכון, אלא גם לבצע את ההילך בצורה הנכונה ביותר. תעשיית הקוסמטיקה מציעה עשרות דרכים להחלקת שיער, לרוב מדובר בשימוש בחומרים כימיים. אך רבים שכחו מהשיטות הטבעיות והפשוטות, אותן נציג במאמר זה.

החלקה ביתית מומלצת – הדרך הזמינה ביותר ליישור תלתלים

היום לא לכולנו יש את האפשרות לבקר באופן קבוע במספרה לצורך החלקת שיער באיכות גבוהה. יחד עם זאת, כולנו רוצות לשמור על מראה אטרקטיבי. הבחירה של החלקה ביתית מומלצת והמתאימה עבור כל אחת מאיתנו אינה קשה כלל. במיוחד כשמדובר באפשרויות קצרות מועד. כל אחת יכולה ללמוד איך להשיג תוצאה טובה באמצעות מוצרי שיער להחלקה ביתית כמו, החלקת קראטין ביתית או אפילו סרום לשיער להחלקה, אך תמיד הקפידי ללמוד היטב את הוראות השימוש עבור המוצר שנבחר. כיום, קיימים כלים שונים לביצוע החלקה ביתי מומלצת, כאשר השיטות הפופולריות הן:

 • שימוש במוצרים טבעיים כמו, מסכות המכילות שמן מרוקאי לשיער ושטיפות שיער על בסיס מתכונים עממיים.
 • יישור שיער בעזרת מייבש שיער או מחליק.
 • שימוש בתרכובות כימיות כמו שמפו להחלקה.

אפשרויות טבעיות אלה מאפשרות לך לקבל אפקט זמני. התוצאה נשמרת על השיער עד למגע ראשון עם סביבה לחה. לאחר מכן, יהיה צורך לחזור על הפעולה שוב. ליישר תלתלי0.ם לתקופה ארוכת טווח ניתן בעזרת החלקה ביתית מומלצת המשפיעה בצורה כימית על מצב השיער. התוצאה של החלקה כזאת היא לאורך זמן, אך גם לאחר החלקה זו יש צורך לשמור על תהליך טיפול יום יומי בעזרת מוצרים שיאריכו את השפעת ההחלקה לטווח ארוך יותר כמו למשל שימוש בשמפו או מסכה לשיער ללא מלחים, אשר ימנעו את הפגיעה בשכבת הקראטין המגנה על השערה.

קריטריונים לבחירת החלקה ביתית מומלצת

 לפני כל בחירה של חומרי החלקה ביתית יש לבחור את המוצרים בזהירות ובאחריות, שכן התוצאה הסופית תלויה ישירות בהרכב המוצר. למה צריך לשים לב?

 • עדיף לרכוש את המוצרים בחנויות אמינות בעלות שם טוב ומוניטין.
 • המחיר של מוצר איכותי לא יכול להיות נמוך מדי, אבל זה גם לא הכרחי לשלם יותר מדי עבור המותג.
 • עדיף לבקש עצה מיועץ מקצועי ומומחה, הוא יכול לייעץ לך איזה מבין החומרים מתאים לך.
 • צבע השיער שלך הוא גם שיקול שיש לקחת. אם אתה בלונדינית, אז בהחלט כדאי לבחור מוצרים בעלי הרכבים עדינים, שכן שיער בלונדיני הוא באופן טבעי חלש יותר שיער כהה. ההפך חל על תלתלים, אשר צריכים שימוש בחומרים חזקים יותר, כדי למנוע מהשיער להסתלסל בחזרה.

תהליך של החלקה ביתית מומלצת הוא תהליך שלוקח זמן ודורש התייחסות רצינית. שיטת ההליך נבחרת על פי מצב השיער ודורשת גישה מאוזנת. לאחר שתתנסו בהחלקת שיער ביתית, תוכלו לחסוך זמן וכסף ותשיגו מיומנות חדשה.

איכן תוכלי למצוא החלקה ביתית מומלצת?

מותגים רבים מציעים ערכת החלקה ביתית מומלצת. כאשר רובן מבוססות על תרכובות קראטין. לפני השימוש במוצרים, למדו את הביקורות ברשת. ערכו סקר שוק והכי חשוב התייעצו עם מומחים.

חברת 'סנט הייר' מרכזת עבורכם את הכל במקום אחד. תוכלו לעיין בקטלוג המוצרים של חברת 'סנט הייר' ולבחור מתוך מגוון המוצרים את ערכת ההחלקה המתאימה במיוחד עבורכם. אם אתם מתלבטים ולא מצליחים להגיע להחלטה, אתם תמיד מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה, אשר ילווה אותם בבחירת והתאמת המוצרים המומלצים עבורכם, וכל זה כלול משלוח עד הבית!

החלקה ביתית מומלצת – שאלות ותשובות

 • ממה כדאי להימנע לאחר החלקה ביתית מומלצת?

בשלושת הימים הראשונים לאחר ההחלקה אסור לחפוף את השיער או להרטיב את התלתלים. לא להשתמש בקצף או מוס לעיצוב השיער. מומלץ לא להשתמש בגומיות לשיער ולעשות תסרוקות. כמו כן, בשלושה ימים הראשונים לאחר החלקת שיער לא מומלץ להגיע לסאונה, בריכת שחייה וים.

 • איך מייבשים שיער נכון לאחר החלקת קראטין?

הייבוש נעשה רק עם מייבש שיער חם, שכן הקראטין מתקשה בזמן טיפול בחום. לאחר ייבוש טבעי, השיער הופכך לגלי. טיפול לאחר קראטין מבוסס על העובדה שלא יהיה לכם צורך להשתמש במחליק לשיער, שכן השיער מסתדר היטב גם לאחר השימוש במייבש השיער.

דילוג לתוכן